APIE „STRØMMEN“

Apie mus

Pirmasis „Strømmen“ produktas buvo pristatytas Norvegijoje dar 1884 metais, o po Pasaulinės parodos, vykusios 1889 metais, „Strømmen“ buvo pripažintas kaip kokybiškas prekinis ženklas ir tarptautiniu mastu.

 

Turėdama tokią ilgą istoriją, įmonė patyrė ir sunkių laikotarpių, bet „Strømmen“ sugebėjo išsilaikyti visuomet prisitaikydama prie vis labiau reiklesnių rinkų. „Strømmen“ visuomet buvo inovatyvi ir pirmoji įmonė Norvegijoje, pradėjusi gaminti surenkamus namus 1800 metų pabaigoje ir 1950 metų pradžioje. „Strømmen“ taip pat  sukūrė modernų atverčiamą langą, kuris tapo 180 laipsnių apsiverčiančio lango  pirmtaku. Praėjo 40 metų nuo to, kai pristatėme savo medines stumdomas vidaus kiemo duris, kurios vis dar yra pramonės lyderis ir platinamos visame pasaulyje.  2012 metais taip pat pristatėme dvivėres duris, pritaikytas Šiaurės šalių rinkai.

 

2005 metais „Strømmen“ perkėlė savo gamybą į Lietuvą ir šiandien įmonė turi dvi gamyklas su 50 kompetentingų ir atsidavusių darbuotojų. Kartu jie gamina produktus, kurie atitinka didžiausius reikalavimus Europoje.

Nauja  „Strømmen“ gamykla buvo užbaigta 2015 metais, kartu su naujausiomis ir moderniausiomis gamybos technologijomis, mes didžiuojamės galėdami pagaminti aukštos kokybės produktus konkurencingomis kainomis.

 

Mūsų istorija ir tradicijos yra kertiniai elementai kuriant vertę savo klientams, tiek dabar, tiek ateityje.

Strømmen fabrikas
Strømmen fabrikas
Strømmen fabrikas
Apie mus
Strømmen fabrikas
Strømmen fabrikas
Strømmen fabrikas