AUKŠTOS KOKYBĖS STIKLAS

„Strommen UK Ltd“ siūlo tokį platų stiklo galimybių pasirinkimą, kuris šiuo metu tik yra rinkoje (laminuoti, grūdinti, selektyviniai, t.t.). Stiklo storis kinta priklausomai nuo produkto tipo: ar jis medinis, uPVC ar aliuminio langai, stumdomos ar dvivėrės durys, lauko durys ar fasadai. Detali informacija pateikta kiekvieno produkto aprašyme.

 

Energijos taupymas

Beveik 40% visos energijos yra prarandama per langus. Tiek šaltu, tiek karštu klimatu, vien paprasčiausio energijos taupančio stiklo naudojimas gali sumažinti 50% prarandamos (ar gaunamos, karšto klimato atveju) šilumos dėl įprasto viengubo stiklo.

 

Mažo laidumo stiklas su plona, nematoma danga įleidžia šviesos ir saulės energijos, tuo pačiu išvengiant karščio patekimo. Tai suteikia patogų šilumos pojutį žiemą ir vasarą, puikiai saugo nuo šilumos praradimo žiemą ir patalpų perkaitimo vasarą.

 

Privalumai:

 • padeda sumažinti šildymo išlaidas;
 • garantuoja optimalią patalpos temperatūrą;
 • užtikriną aukštą šviesos perdavimą;
 • sumažina kondensacijos fenomeną;
 • sumažiną ultravioletinių spindulių patekimą

 

Saugumas ir apsauga

Saugus stiklas apsaugo nuo galimų sužeidimų dužimo atveju, taip sumažinant galimybę sudaužyti stiklą trenkiant durimis ar langais. Taip pat gali būti naudojamos stiklo plokštės su padidinta apsauga nuo įsilaužimo.

 

Saugaus stiklo klasifikacija:

 • grūdintas;
 • laminuotas;
 • naudojant saugų stiklą pagerėja ne tik apsauga nuo įsilaužimo, bet kartu išlaikomas pastato estetinis dizainas, nes galima atsisakyti lango grotų, langinių ar žaliuzių.

 

Triukšmo kontrolė

Apsauga nuo triukšmo yra viena svarbiausių problemų mūsų gyvenime. Apsauga nuo triukšmo turi būti taikoma kiekvienu atveju, kai triukšmo priežastis negali būti pašalinta. Tokiais atvejais, mums reikia naudoti akustinio dvigubo stiklo paketus. Akustinio dvigubo stiklo paketai gali pasiekti akustinės izoliacijos koeficientą Rw = 30 – 53 dB, priklausomai nuo paketo tipo.

 

Saulės pralaidumo kontrolė

Reguliuojamo saulės pralaidumo stiklas gali būti patrauklus pastato bruožas, tuo pačiu mažinant ar net pašalinant oro kondicionavimo sistemos poreikį, sumažina pastato išlaikymo išlaidas ir taupo energiją. Tai suteikia kokybę ir patrauklumą, padeda taupyti energiją.

 

Reguliuojamo saulės pralaidumo stiklas gali sumažinti šviesos patekimą nuo 10 iki 45 procentų.

 

Aktyvus savaime nusivalantis stiklas

Tinkamas naudoti ten, kur valymas gali būti sudėtingas arba nesaugus.

Dvigubo veiksmo proceso metu, organinį purvą suskaido šviesa ir nuplauna lietus.

 Privalumai:

 • langai ilgiau išlieka švarūs;
 • prie stiklo prilimpa mažiau purvo;
 • puikiai tinka sunkiai pasiekiamose vietose;
 • savaime nusivalantis stiklas gali būti suderintas su saulės pralaidumo kontrole, naudojantis abiejų stiklo tipų privalumais.

 

Dekoratyvinis stiklas

Siekiant suteikti daugiau unikalumo stumdomoms durims, mūsų klientai gali rinktis iš plataus dekoratyvinio stiklo asortimento. Dekoratyvinis stiklas įleidžia šviesą į patalpą, padidindamas šilumą ir patrauklumą šių savybių, tuo pačiu metu išsaugodamas privatumą. Pakeičiant stiklo struktūrą, jo permatomumo lygis gali būti pakeistas.

 

Stiklo dalikliai

Jei klientas pageidauja, galime pasiūlyti galimybę pasirinkti įvairių spalvų stiklo daliklius, taip pat ir dviejų spalvų komplektus. Stiklo dalikliai gali būti įmontuoti su skirtingo tipo stiklu, kiekvieną kartą pagal individualius kliento reikalavimus. Stiklas gali būti padalintas horizontaliu arba vertikaliu dalikliu:

 •  

 

Sikkerhet og trygghet
Sollyskontroll
Ornamentglass
Støydemping
Aktivt selvrensende glass
Energisparende
Sikkerhet og trygghet
Sollyskontroll
Ornamentglass
Støydemping
Aktivt selvrensende glass
Energisparende