DUK

1. Koks yra „Strømmen“ langų ir durų  šilumos laidumo koeficientas?

Mes siūlome medinius, medinius/aliuminio, uPVC ir aliuminio duris bei langus. Šilumos laidumo koeficientas skirtingas atsižvelgiant į produkto tipą. Medinėms stumdomoms  durims šilumos laidumo koeficientas gali būti mažesnis nei 0,8 W/m²K, uPVC stumdomoms durims jis gali būti iki 1,1 W/m²K, o stumdomų  aliuminio durų šilumos laidumo koeficientas gali būti mažesnis nei 1,3 W/m²K.

Šilumos laidumo koeficientas priklauso nuo durų ir langų konfigūracijos, t.y. naudojamo stiklo, atidarymo tipo ir dydžio. Detalios techninės savybės yra pateiktos kiekvieno produkto puslapyje.

 

2. Koks yra minimalus užsakymo kiekis?

Mes nenustatome savo klientams minimalaus užsakymo kiekio. Mes turime pakankamai žinių ir galimybių priimti tiek mažus, tiek ir didelius užsakymus.

 

3. Koks yra pristatymo terminas po užsakymo pateikimo?

Pateikus užsakymą, paprastai jūs gausite savo produktus per 4-6 savaites. Pristatymo laikas bus sutartas su klientu po užsakymo pateikimo. Dėl pristatymo laiko, mes esame lankstūs ir visuomet rasime gerą sprendimą. Priklausomai nuo gamybos grafiko ir užsakymo dydžio, pristatymo laikas gali skirtis.

 

4. Ar gali „Strømmen“ durys ir langai būti pagaminti pagal individualius kliento reikalavimus?

Taip, visi mūsų langai ir durys yra gaminami pagal mūsų klientų individualius reikalavimus. Jūs galėsite laisvai rinktis dizainą, atidarymo tipą, stiklą, t.t. tokį, kuris atitiks jūsų reikalavimus. Mūsų inžinieriai jums patars ir pasistengs surasti geriausią sprendimą jūsų projektui.

 

5. Kokias paviršiaus apdailas siūlote?

Balta yra standartinė mūsų uPVC ir medžio produktų spalva. Aliuminio produktams galite pasirinkti bet kokią RAL spalvą ir anodavimą, uPVC produktams turime daugiau nei 60 galimų atspalvių, o medienos ir medienos/aliuminio produktams galite rinktis iš tūkstančio RAL spalvų, NCS spalvų ir vandeninių lakų. Visi mūsų produktai gali būti pagaminti skirtingų spalvų profiliais viduje ir išorėje.

 

6. Ar „Strømmen“ durys ir langai gali būti bet kokio dydžio?

Visi mūsų produktai yra pagaminti pagal individualius klientų pateiktus išmatavimus. Tačiau, yra keletas apribojimų mūsų durų ir langų sistemų maksimaliam aukščiui ir pločiui, bet jie skiriasi kiekvienam produktų tipui. Norėdami gauti daugiau informacijos, patikrinkite kiekvieno produkto specifikacijas arba susisiekite su mumis.

 

7. Kur pristatote?

Visi mūsų produktai gali būti pristatyti visame pasaulyje. Mūsų patyrusi komanda pasirūpins transportavimu ir siuntimo dokumentais pagal jūsų norus. Produktai saugiai supakuojami ir sukraunami ant palečių, siekiant išvengti žalos ir įbrėžimų transportavimo metu. Mes turime daug patirties transportuojant ir glaudžiai bendradarbiaujame su savo transportavimo įmone.