MŪSŲ NAUDOJAMOS MEDŽIAGOS

„Strømmen“ yra aukščiausios kokybės medinių, aliuminio ir uPVC dvivėrių durų, stumdomų vidaus kiemo durų, lauko durų, langų ir fasadų gamintojas ir tiekėjas.

Su „Strømmen“ mes siekiame tapti aukščiausios kokybės gamintojais Jungtinės Karalystės rinkoje ir Skandinavijos šalių rinkose, užtikrindami, kad mūsų tiekėjai gaus geriausius produktus ir moderniausius sprendimus įvairiomis kainomis. Mūsų tikslas yra suderinti aukštos kokybės produktus ir platų produktų asortimentą su kvalifikuotais ir atsidavusiais darbuotojais, kad visuomet rastume sprendimą, kuris patenkintų mūsų klientų reikalavimus. Visi mūsų parduodami produktai yra gaminami pagal individualius klientų reikalavimus.

 

Kokybė ir ilgaamžiškumas

Mūsų siūlomi uPVC ir aliuminio produktai gaminami iš aukštos kokybės vokiškų „Schüco“ profilių. „Schüco“ neabejotinai yra pramonės lyderis, kalbant apie efektyvų energijos taupymą, technologiją, dizainą, ir patogumą. Kaip „Schüco“ partneris, mes keliame aukštus reikalavimus kokybei ir kliento patenkinimui.

„Strømmen“ medžio produktai yra gaminami iš nedygiuotos pušies. Laminavimas užtikrina, kad durys tarnaus dešimtmečius, o nedygiuota pušis suteikia didesnį stabilumą ir geriausią formą mūsų stumdomoms vidaus kiemo durims ir dvivėrėms durims. Atrinkta pušies mediena turi SP Tratek (SP Švedijos Techninių Tyrimų Institutas) kokybės užtikrinimo sertifikatą.

Taigi, mes galime garantuoti, kad mūsų mediniai, uPVC ir aliuminio produktai tarnaus dešimtmečius.

 

Efektyvus energijos taupymas ir garso izoliacija

Statybos pramonėje reikalavimai termoizoliacijai griežtėja kiekvienus metus. Siekiant išlikti tarp pramonės lyderių efektyvaus energijos taupymo atžvilgiu, visi mūsų produktai naudoja pažangiausias terminės izoliacijos technologijas, įskaitant daugiakamerinius profilius, didelius profilių gylius ir inovatyvią tarpinių sistemą.

Mūsų naudojamas stiklas taip pat užtikrina efektyvų mūsų gaminamų durų ir langų energijos taupymą bei garso slopinimą.

Būdami mūsų klientais, galite rinktis iš kelių stiklo, medžiagų ir profilių tipų, kad visuomet rastumėte produktą, kuris atitiktų jūsų reikalavimus dėl termoizoliacijos ir garso slopinimo.

 

Dizaino laisvė

Mūsų produktai turi begalę dizaino galimybių. Mes leidžiame savo klientams pasirinkti stiklo, spalvų, statramsčių, rankenų, varstymo galimybes, slenksčių dizainą ir saugumo lygį. Tai leidžia sukurti produkto dizainą, kuris išpildo visas jūsų svajones, tuo pačiu garantuojant, kad turėsite vieną iš geriausių produktų rinkoje.