PRIVATUMO POLITIKA

„Strømmen AS” („mes“ arba „mūsų“) turi http://www.strommen.no („Puslapis“). Šis puslapis suteiks jums informacijos apie mūsų politiką dėl mūsų gaunamos puslapio naudotojų asmeninės informacijos kaupimo ir  atskleidimo. Mes naudojame jūsų asmeninę informaciją tiekiant paslaugas ir tobulinant puslapį. Naudodami puslapį, jūs sutinkate su informacijos rinkimu ir naudojimu pagal šią politiką.

 

Informacijos rinkimas ir naudojimas

 

Lankantis mūsų puslapyje, mes galime paprašyti jūsų pateikti tam tikrą asmenybę patvirtinančią informaciją, kuri gali būti panaudota su jumis susisiekti ar jūsų asmenybei nustatyti. Asmenybę patvirtinanti informacija gali apimti, bet neapsiriboja jūsų vardu („ Asmeninė informacija“).

 

Mes galime rinkti šią informaciją:

 

  • vardas ir pareigos;
  • kontaktinė informacija, įskaitant el. pašto adresą;
  • demografinė informacija, pavyzdžiui, pašto kodas, pomėgiai ir interesai;
  • kita informacija, svarbi klientų apklausai ir/ar pasiūlymams.

 

Ką darome su surinkta informacija

 

Ši informacija reikalinga siekiant geriau suprasti jūsų poreikius ir teikti jums geresnį aptarnavimą, ypač dėl šių priežasčių:

 

  • Vidaus įrašų vedimas;
  • Galime naudoti informaciją produktų ir paslaugų tobulinimui;
  • Galime periodiškai siųsti reklaminius laiškus apie naujus produktus, specialius pasiūlymus ar kitą informacija, kuri, mūsų nuomone, jums būtų įdomi, naudojant pašto adresą, kurį jūs pateikėte;
  • Kartais, mes galime naudoti jūsų informaciją susisiekti su jumis rinkodaros tyrimų tikslais. Galime susisiekti su jumis el. paštu, telefonu, faksu ar paštu;
  • Galime naudoti informaciją pritaikant internetinį puslapį pagal jūsų interesus;
  • Galime teikti jūsų informaciją trečiosios šalies partneriams dėl marketinginių ar reklaminių tikslų; Mes niekuomet neparduosime jūsų informacijos.

 

Prisijungimo duomenys

 

Kaip ir dauguma kitų puslapių naudotojų, mes renkame informaciją, kurią jūsų naršyklė siunčia, kai apsilankote mūsų puslapyje (‚Prisijungimo duomenys“). Šie Prisijungimo duomenys gali apimti informaciją apie jūsų kompiuterio interneto protokolo („IP“) adresą, naršyklės tipą, naršyklės versiją, mūsų puslapio skiltis, kuriose jūs apsilankote, jūsų apsilankymo laiką ir datą, laiką, praleistą tose skiltyse ir kitą statistiką.

 

Be to, mes galime naudoti trečiosios šalies paslaugas, pavyzdžiui Google Analytics, kuri renka, tvarko ir analizuoja informaciją.

 

Komunikacijos

 

Mes galime naudoti jūsų asmeninę informaciją siekiant susisiekti su jumis, naudojant naujienlaiškius, marketingo ar reklaminę medžiagą bei kitus metodus.

Slapukai (angl. „Cookies“)

 

Slapukai yra nedidelės duomenų rinkmenos, kuriose gali būti anonimiškas unikalus identifikatorius. Slapukai yra siunčiami į jūsų naršyklę iš internetinio puslapio ir saugomi jūsų kompiuterio kietajame diske.

Kaip ir daugelis kitų puslapių, mes naudojame „slapukus“ informacijai rinkti. Galite pasirinkti savo naršyklėje atsisakyti visų slapukų ar perspėti, kai siunčiamas slapukas. Tačiau, jei atsisakysite slapukų, tai gali jums trukdyti tinkamai naudotis internetinio puslapio privalumais.

 

Pakartotinė rinkodara

 

Naudojame  „Google AdWords“ pakartotinę rinkodarą siekiant reklamuoti savo puslapį internete, ypač „Google“ turinio tinkle (GDN). Šis puslapis naudoja trečiosios šalies pardavėjo pakartotinės rinkodaros sekimo slapukus, apimant ir „Google Adwords“ sekimo slapuką. Trečiosios šalies pardavėjai, taip pat ir „Google“, naudoja slapukus aptarnaujant reklamas,  remiantis mūsų puslapio lankymo istorija. Tai mums leidžia pateikti specialius pasiūlymus ir toliau reklamuoti savo paslaugas tiems, kurie jomis susidomėjo. Bet kokie surinkti duomenys naudojami remiantis mūsų privatumo politika ir „Google“ privatumo politika.

 

Saugumas

 

Jūsų asmeninės informacijos saugumas mums yra svarbus, tačiau nepamirškite, kad nė vienas perdavimo būdas internete ar elektroninio saugojimo metodas nėra 100% saugus. Nors mes stengiamės naudoti komerciškai prieinamas priemones, kad apsaugotume jūsų asmeninę informaciją, negalime garantuoti jos visiško saugumo.

 

Nuorodos į kitus tinklapius

 

Mūsų svetainėje gali būti nuorodos, leidžiančios lengvai lankytis ir kituose tinklalapiuose. Tačiau, pasinaudojus šiomis nuorodomis, kad paliktumėte mūsų svetainę, turėtumėte atkreipti dėmesį, kad mes nekontroliuojame to kito tinklalapio. Todėl negalime būti atsakingi už bet kokios informacijos, kurią pateikiate lankydamiesi tokiuose tinklapiuose, saugumą ir privatumą, o tie tinklapiai nėra reglamentuojami šiuo privatumo pareiškimu. Turėtumėte būti atsargūs ir susipažinti su atitinkamos svetainės privatumo patvirtinimu.

 

Šios privatumo politikos pakeitimai

 

Ši privatumo politika įsigalioja nuo (pridėti datą) ir galioja, išskyrus bet kokius jos nuostatų pakeitimus ateityje, kurie įsigalios iškart po paskelbimo šiame puslapyje.

 

Mes pasiliekame teisę bet kuriuo metu atnaujinti ar pakeisti mūsų privatumo politiką, o jūs turėtumėte periodiškai tikrinti šią privatumo politiką. Jei toliau naudositės paslauga po to, kai paskelbsite bet kokius šios privatumo politikos pakeitimus šiame puslapyje, jūs patvirtinsite, kad žinote apie pakeitimus ir sutiksite laikytis pakeistos privatumo politikos.

 

Susisiekite su mumis

 

Jei turite klausimų apie šią privatumo politiką, susisiekite su mumis el. paštu [email protected] Svetainės savininko informacija:

 

Strømmen AS Kilengaten 31,

N-3117, Tønsberg, Norvegija

Tel.: +47 33 33 66 90

El. paštas: [email protected]