„SCHÜCO“ PROFILIAI

„Strømmen“ yra aukščiausios kokybės langų, durų ir fasadų gamintojas. Visi mūsų aliuminio ir uPVC produktai yra gaminami su „Schüco“ profiliais. „Schüco“ yra neabejotinas pramonės lyderis, kalbant apie efektyvų energijos taupymą, technologiją, dizainą ir patogumą. Kaip „Schüco“ partneris, mes keliame aukštus reikalavimus kokybei ir kliento patenkinimui.

„Schüco“ buvo įkurta 1951 metais ir šiandien savo partneriams, architektams ir rangovams siūlo pažangiausias langų, durų, ir fasadų technologijas. „Schüco“ turi 12 000 partnerių daugiau nei 80 šalių. „Strømmen“ yra „Schüco“ partneris jau daugelį metų, o tai reiškia, kad itin kvalifikuoti inžinieriai iš „Schüco“ lankosi mūsų gamykloje kasmet ir teikia mums techninius patarimus. Šis glaudus bendradarbiavimas leidžia mums kaupti patirtį ir nuolatos tobulinti savo gamybą.

 

„Schüco“ langai

Pažangios „Schüco“ langų sistemos turi geriausias termoizoliacines savybes pramonėje. Be to, langų estetika ir lengvas naudojimas suteikia malonią staigmeną visiems mūsų klientams.

Remiantis jūsų individualiais reikalavimais, mes galime pagaminti ir pristatyti langus iš „Schüco“ su aliuminio ir uPVC profiliais.

„Schüco AWS 70.HI“, „Schüco AWS 75.SI+“ ir „Schüco AWS 90.SI+“ yra mūsų pagrindinės aliuminio langų sistemos. Apie šias sistemas paskaityti daugiau galite paspaudę  nurodą.

„Schüco Corona CT 70 AS“ ir „Schüco Corona SI 82“ yra pagrindinės uPVC langų sistemos. Šie penkių ir šešių kamerų profiliai turi daug privalumų: jie turi puikias termoizoliacines savybes, modernią tarpinių griovelių sistemą, puikų stabilumą bei ilgaamžiškumą. Daugiau informacijos apie mūsų „Schüco“ uPVC langus galite rasti paspaudę nuorodą.

 

„Schüco“ lauko durys

Pasirinkus „Strømmen“ kaip lauko durų tiekėją, jūs gausite ne tik aukštos kokybės „Schüco“ produktą, bet ir galimybę pasirinkti  iš įvairių dizaino ir spalvos variantų. „Strømmen“ gali pagaminti lauko duris, kurios atitiks jūsų reikalavimus ir svajones, tiek iš aliuminio, tiek uPVC.

Visos mūsų lauko durų sistemos gali būti pagamintos su įvairiomis varstymo kombinacijomis ir saugumo lygiais. Aliuminio lauko durims paprastai naudojame šias tris sistemas: „ADS 70.HI“, „ADS 75.SI“ ir „ADS 90.SI“. uPVC lauko durims naudojame šias dvi sistemas: „Schüco Corona CT 70 AS“ ir „Schüco Corona SI 82“. Jei norite gauti daugiau informacijos apie „Strømmen“ aliuminio ir uPVC lauko duris, žiūrėkite nuorodas.

 

„Schüco“ pakėlimo-nustūmimo sistemos

Mūsų gamyboje naudojamos „Schüco“ pakėlimo-nustūmimo sistemos yra ypač vertinamos dėl jų galimybės sukurti plačius ir šviesius įėjimus, jų patvarumo, lengvo ir tylaus veikimo.

Dvi aliuminio pakėlimo-nustūmimo sistemos „Schüco ASS 50“ ir „Schüco ASS 70.HI“ turi išskirtines termoizoliacines savybes ir įvairų dizaino variantų pasirinkimą. Dėl dvigubų ir trigubų bėgelių rėmų mūsų stumdomos aliumino durys gali būti pagamintos ir su daugiau nei viena stumdoma panele. Galite peržvelgti dizaino variantus paspaudę nuorodą.

uPVC stumdomoms durims naudojame „Schüco Corona CT 70 HS Easy Slide“ ir „Schüco Corona SI 82 Thermo Slide“. Šios sistemos tinka vidaus kiemui, terasoms, balkonams ir žiemos sodams. Plieniniai sutvirtinimai PVC profilių viduje paverčia šias duris itin stabiliomis. Inovatyvi durų tarpinių sistema užtikrina puikų atsparumą vėjui ir lietui. Norėdami gauti daugiau informacijos apie uPVC stumdomų lauko durų privalumus, spauskite nuorodą.