VIDAUS KIEMO SPRENDIMAI

„Strømmen“ turi du pagrindinius sprendimus platiems įėjimams: pakėlimo-nustūmimo durų sistemas ir dvivėrių durų sistemas.

 

Pakėlimo-nustūmimo durų sistemos

Stumdomos vidaus kiemo durys yra puikus sprendimas klientams, kurie nori didelių stiklo paviršių su puikiu vaizdu. „Strømmen“ stumdomos durys yra lengvos bei patogios naudoti ir įleidžia daug saulės. Mūsų stumdomos kiemo durys gali būti pagamintos iš medienos, medienos/aliuminio, aliuminio ir uPVC:

 

  • Mediena ir mediena/aliuminis:

Medinės stumdomos durys turi lygų paviršių, yra lengvai naudojamos ir turi elegantišką dizainą. Medis yra medžiaga, turinti puikias termoizoliacijos savybes ir, naudojant keturių panelių konfigūraciją, medinės stumdomos durys gali būti pagamintos iki 9,9 metrų pločio. Skaitykite daugiau.

 

  • Aliuminis:

Mes gaminame aliuminio stumdomas duris su „Schüco“ profiliais ir todėl galime garantuoti tylų ir lengvą patekimą į terasas, vidaus kiemus ir žiemos sodus. Dėl aukštos „Schüco“ technologijos profilių, stumdomos durys efektyviai taupo energiją ir yra tinkamos tiek privatiems, tiek visuomeninės paskirties pastatams. Stumdomos aliuminio durys gali būti iki 6 metrų pločio ir turi daug varstymo kombinacijų. Skaitykite daugiau.

 

  • PVC:

„Schüco“ uPVC stumdomos vidaus kiemo durys turi daugiakamerinius profilius ir, pagaminus duris su aukštos kokybės stiklu, pasiekiamos įspūdingos termoizoliacijos savybės. Maksimalus mūsų uPVC stumdomų durų plotis yra 6 metrai. Skaitykite daugiau.

 

Dvivėrių durų sistemos

Mes gaminame dvivėres duris klientams, kurie nori plačiausių galimų angų savo vidaus kiemo durims.

Dvivėrės durys puikiai tinka, kai norite sukurti vientisumą tarp vidaus ir lauko. „Strømmen“ dvivėrės durys, pagamintos iš medienos, medienos/aliuminio ir aliuminio, leidžia atidaryti profilius daugiau nei 90%:

 

•    Mediena:

Medinės dvivėrės durys atitinka sudėtingiausius architektūrinius reikalavimus. Dėl įmantrių ir modernių sprendimų šios sulankstomos durys puikiai tinka platiems įėjimams iki 5,7 metrų pločio. Skaitykite daugiau.

 

  • Mediena/aliuminis:

Medienos ir aliuminio derinys padaro šias dvivėres duris itin patvarias ir atsparias oro sąlygoms. Dengimas aliuminiu prailgina durų tarnavimo laiką ir jos reikalauja mažiau priežiūros nei standartinės medinės durys. Skaitykite daugiau.

 

  • Aliuminis:

Mūsų naudojami termiškai izoliuoti „Schüco“ profiliai garantuoja puikią termoizoliaciją ir atsparumą oro sąlygoms. Šios išskirtinės dvivėrės aliuminio durys yra lengvai reguliuojamos ir naudojamos, ir beveik nereikalauja priežiūros. Skaitykite daugiau.